e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domov » Kontakty » Predstavujeme sa

Predstavujeme sa

PRIMA OUTDOOR, s. r. o. je najvačším ( prehlasované a) výrobcom spacích vakov v Európe. S výrobou spacích vakov máme mnohoročné skúsenosti, od roku 1989 sme ušili stovky tisíc spacích vakov. Špecializujeme sa na výrobu z najnovších špičkových materiálov bez akýchkoľvek kompromisov. Každý detial, rozmery a tvar spacieho vaku je dovedený k dokonalosti. Nesnažíme sa dosiahnuť najnižšiu cenu, ale najvyššiu kvalitu za veľmi dobrú cenu. V dnešnej dobe je 95 % svetovej textilnej produkcie vyrobenej v Ázii, a s tým sú často spojené problémy s kvalitou. Preto sú spacie vaky rady CLASSIC vyrobené v Českej republike. Vďaka mimoriadnej kvalite a doživotnému servisu sú u náročných používateľov dobre známe a obľúbené. Úspešne ich, vačšinou ( prehlasovan )pod značkou zákazníka, vyvážame do celého sveta.

Aby sme uspokojili čo najširšie spektrum zákazníkov, rozšírili sme sortiment a od roku 2011 ponúkame lacnejšiu radu spacích vakov a stanov pod názvom Prima BASIC. Pozrite si všetky novinky pre rok 2012.

Stany Prima BASIC plne uspokoja nároky všetkých, ktorý radi trávia voľný čas v prírode. Bez problémov odolajú i mrazom, pretože majú podlážky zo 100 % polyesteru s hodnotou 7 000 mm vodného stĺpca. Dvojplášťové konštrukcie stanov zaistia pohodlný pobyt v suchu i pri dlhotrvajúcom nepriaznivom počasí. Nepremokavé vonkajšie stany, tzv. tropiká, sú zo 100 % polyesteru. Sú opatrené kvalitným záterom zo 100 % polyuretanu s hodnotou odolnosti proti dažďu 5 000 mm vodného stĺpca. Taktiež dobre odolávajú UV žiareniu. Nepriepustnosť ševov je dokonale zabezpečená prelepením pásky a špeciálnym riešením všívania kotviacich prvkov. Účinnú ventiláciu zabezpečujú vetracie okienka s možnosťou zaistenia v otvorenej alebo uzavretej polohe.

Vnútorné stany sú ušité z veľmi ľahkej a priedušnej tkaniny zo 100 % polyesteru. Nosné konštrukcie sú zo skutočne odolných sklolaminátových prútov, alebo ešte pevnejších a ľahkých duralových prútov. Všetky prúty sú vyrobené modernými technológiami, ktoré zaručujú výnimočne vysokú pevnosť a pružnosť. Ich priemer a dĺžky modelov sú zvolené podľa typu a veľkosti stanu. Udávané hmostnosti stanov zahŕňajú všetko príslušenstvo nutné pre stavbu stanu v priaznivých poveternostných a terénnych podmienkach.

Spacie vaky PRIMA BASIC sú vhodné nielen k turistike a táboreniu od jari do jesene, ale tiež pre rybárov, chatárov ai. Majú celkový tvar, rozmery i všetky detaily jednotlivých typov premyslené tak, aby čo najlepšie vyhovovali predpokladanému sposobu (slovenské uo) použitia. Vonkajšia i vnútorná tkanina má kontrolovanú priedušnosť , ktorá umožňuje spaciemu vaku „dýchať" a pritom nevytlačovať vyhriaty vzduch z vnútra spacieho vaku. Zipsy sú obojsmerné, všetky modely umožňujú zopnutie dvoch spacích vakov spolu. Použité izolačné matieriály Hollow Fiber a Thermoguard basic vás spoľahlivo zahrejú v každej situácii. Výborne izolujú pri vysokej vzdušnej vlhkosti, sú nenasakovateľné a preto pri namočení rýchlo schnú. Sú nealergické a ľahko sa udržiavajú.