e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domov » Ponuka 2024
Nakupujte outdoorové vybavenie v našom značkovom e-shopu!

Ponuka 2024

S výrobou kvalitných spacích vakov máme viac ako 30 rokov skúseností. Preto sme aj tento rok pre Vás pripravili kolekciu produktov zo svetovo špičkových materiálov za veľmi priaznivé ceny. Prezrite si našu ponuku pre rok 2024 v podobe dvoch radov - špičkové spacáky so syntetickou izoláciou a špičkové páperové spacáky.

Všetko je kompletne vyrobené v Českej republike.

PRIMA CLASSIC

  • vyrobené v Českej republike
  • izolačný materiál Climashield APEX dovážame z USA
  • perie vyrástlo na českých husiach
  • zipsy YKK sú vyrobené v Japonsku
  • tkaniny Pertex pochádza tiež z Japonska

Ak hľadáte špičkovú kvalitu a záruku doživotného servisu, potom zvloľte spacie vaky rady CLASSIC, ktoré vyrábame v Českej republike. PRIMA OUTDOOR, s. r. o. Vám na spacom vaku rady CLASSIC opraví jednoduché opravy zdarma, alebo len za režijné náklady. Rada spacích vakov CLASSIC používa materiály CLIMASHIELD APEX, ktoré majú až o 70% viac „loftu" než konkurenčná izolácia. Patentovaná technológia povrchu vlákna zaručuje zachovávanie excelentných vlastností i keď je vlákno vlhké.

Pre tento rok ponúkame spacie vaky Annapurna, Manaslu, Makalu, Lhotse a Everest, ktoré sú určené do náročných podmienok a to predovšetkým vďaka použitej izolácii CLIMASHIELD APEX. Jedná sa o najefektívnejší tepelne-izolačný materiál na súčasnom svetovom trhu. Jeho extrémne robustná trojrozmerná štruktrúra (rovnaká ako u peria) je tvorená tepelne spájanými prekríženými vláknami s dutinou trojuhoľníkového prierezu. Priemer vlákien je práve uprostred medzi klasickými dutými vláknami a mikorvláknami. Izolačné vlastnosti sa najviac zo všetkých syntetických izolácií približujú periu, s ktorým výkonom je plne porovnateľný, ale naviac zlučuje všetky výhody doposiaľ vyvinutých vlákien, dutých vlákien a mikrovlákien.

Druhou ponukou tohto roka sú celej rady páperových spacích vakov PRIMA CLASSIC s názvom Polar, Arctic a Glacier. V každom rade sú vždy spacáky od ľahučkého letného, cez trojsezónne, až po extrémne teplé zimné a expedičné. Rada Polar je špeciálne vyvinutá pre zákazníkov, ktorí by si radi zaobstarali "Péřák", ale obávajú sa, že bude drahý a pre nich cenovo nedostupný. Pomer cena / výkon je úplne neprekonateľný. Hoci je náplňou kvalitné české husacie perie o plnivosti 600 cuin, je ušitý zo špičkovej značkovej japonskej tkaniny Pertex a zips je rovnako špičkový YKK, cenám nebudete veriť. Kto nechce, alebo nepotrebuje vyložene šetriť, ten sa rád pozrie na vyššie rady Arctic a Glacier. Kvalitné české husacie perie o plnivosti 650 a 750 cuin, excelentný značkové tkaniny Pertex a zipsy YKK Vám poskytnú ešte viac komfortu a izolácie pri ešte nižšej hmotnosti a lepšiu zbaliteľnosti.

Úplne všetky naše péřáky používajú najzložitejšie a tiež najlepší systém komôr "V".