e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domov » Materiály » Climashield XP/APEX

Súvisiace

Nakupujte teraz so zľavou! Nakupujte outdoorové vybavenie v našom značkovom e-shopu!

Climashield XP/APEX

Je najefektívnejši tepelne-izolačný materiál na súčasnom svetovom globálnom trhu. Je to priamy nástupca legendárnej izolácie POLARGUARD 3D / Delta. Je to absolútna svetová špička v izolácii. Najpevnejšia, najodolnejšia, najľahšia, vysoko trvanlivá, pružná, rýchloschnúca. V porovnaní s akýmkoľvek konkurentom zachováva najdlhšie „loft" a to i po opakovanom používaní, stláčaní, praní a sušení. Jeho extrémne robustná trojrozmerná 3D štruktúra- rovnaká ako u peria – je tvorená tepelne spájanými prekríženými vláknami s dutinou trojuhoľníkového prierezu. Priemer vlákien je práve uprostred medzi klasickými dutými vláknami a mikorvláknami. Izolačné vlastnosti sa najviac zo všetkých syntetických izolácií približujú periu, s ktorým je výkonom plne porovnateľný, ale najviac zlučuje všetky výhody doposiaľ vyvinutých vlákien, dutých vlákien a mikrovlákien. Jeho životnosť, nízka hmotnosť a tepelná izolácia sú nedosiahnuteľné a dokonca ešte viac ako u predchodcu, legendárnej izolácie POLAR GUARD 3D / Delta. Nekonečné vlákno je obzvlášť stabilné a používaním prakticky neroztrhnuteľné.

Na rozdiel od konkurenčných izolácií nesetřepává, vlákna sa neoddeľujú, necuchají a netvoří chomáčky. Nevzniká stenčenie izolačného materiálu alebo miesta bez výplne ani po rokoch používania. Kto svoj spací vak používa často a v náročných podmienkach, mal by dať prednosť takmer nezničiteľnej bezkonkurenčnej izolácii CLIMASHIELD XP / APEX. Používame CLIMASHIELD XP / APEX vyrobený v USA, nie v Ázii!

CLIMASHIELD - tieto materiály posúvajú ďalej všetky limity možností. Táto „nekonečná" izolácia je tou pravou voľbou pre outdoorových nadšencov, ktorým poskytne kombináciu luxusu, tepla a kvality. Majú až o 70% viac „loftu" ako konkurenčná izolácia. Patentovaná technológia povrchu vlákna zaručuje zachovanie excelentných vlastností i keď je vlhké a dokonca umožňuje ďalej odvádzať vlhkosť od tela.