e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domov » Ponuka 2019
Nakupujte teraz so zľavou! Nakupujte outdoorové vybavenie v našom značkovom e-shopu!

Ponuka 2019

Pre tento rok sme pripravili dva rady špičkového outdoorového vybavenia, tak aby sme uspokojili nároky čo najvačšieho spektra zákazníkov.

Potrebujete kvalitný spací vak do hor, do kempu alebo len na chatu? Z našej ponuky si vyberiete!

S výrobou spacích vakov máme mnohoročné skúsenosti, preto sme i tento rok pripravili kolekciu výrobkov zo špičkových materiálov za veľmi priaznivé ceny. Prehliadnite si ponuku pre rok 2019.

  • spacie vaky PRIMA CLASSIC vyrobené v Českej republike
  • spacie vaky PRIMA BASIC

PRIMA CLASSIC

  • vyrobené v Českej republike
  • izolačné materiály vyrobené v USA

Ak hľadáte špičkovú kvalitu a záruku doživotného servisu, potom zvloľte spacie vaky rady CLASSIC, ktoré vyrábame v Českej republike. PRIMA OUTDOOR, s. r. o. Vám na spacom vaku rady CLASSIC opraví jednoduché opravy zdarma, alebo len za režijné náklady. Rada spacích vakov CLASSIC používa materiály CLIMASHIELD, ktoré majú až o 70% viac „loftu" než konkurenčná izolácia. Patentovaná technológia povrchu vlákna zaručuje zachovávanie excelentných vlastností i keď je vlákno vlhké.

Pre tento rok ponúkame spacie vaky Annapurna, Manaslu, Makalu, Lhotse a Everest, ktoré sú určené do náročných podmienok a to predovšetkým vďaka použitej izolácii CLIMASHIELD APEX. Jedná sa o najefektívnejší tepelne-izolačný materiál na súčasnom svetovom trhu. Jeho extrémne robustná trojrozmerná štruktrúra (rovnaká ako u peria) je tvorená tepelne spájanými prekríženými vláknami s dutinou trojuhoľníkového prierezu. Priemer vlákien je práve uprostred medzi klasickými dutými vláknami a mikorvláknami. Izolačné vlastnosti sa najviac zo všetkých syntetických izolácií približujú periu, s ktorým výkonom je plne porovnateľný, ale naviac zlučuje všetky výhody doposiaľ vyvinutých vlákien, dutých vlákien a mikrovlákien.

Výroba je maximálne ekologická, ohľaduplná a priateľská k životnému prostrediu.

PRIMA BASIC

Ak hľadáte cenovo dostupnejšie spacie vaky, zvoľte radu BASIC, ktorá plne uspokojí nároky všetkých, ktorý trávia voľný čas v prírode.

Spacie vaky

Spacie vaky PRIMA BASIC sú vhodné nielen k turistike a táboreniu od jari do jesene, ale taktiež pre rybárov alebo chatárov. Majú celkový tvar, rozmery i všetky detaily premyslené tak, aby čo najlepšie vyhovovali predpokladanému sposobu použitia. Zipsy sú obojsmerné, všetky modely umožňujú zopnutie dvoch spacích vakov spolu. Použité izolačné materiály Hollow Fiber a Thermoguard Basic vás spoľahlivo zahrejú v každej situácii. Viac informácií si nájdete v katalógu.