e-shop www.spacaky-stany-batohy.cz

Spacáky a spací pytle | PRIMA OUTDOOR, s.r.o.

Domov » Novinky 2015
Súťažte s PRIMOU! Nakupujte stany a spacáky PRIMA na e-shope

Novinky 2015

Pre tento rok sme pripravili dva rady špičkového outdoorového vybavenia, tak aby sme uspokojili nároky čo najvačšieho spektra zákazníkov.

Potrebujete kvalitný spací vak do hor, do kempu alebo len na chatu? Z našej ponuky si vyberiete!

S výrobou spacích vakov máme mnohoročné skúsenosti, preto sme i tento rok pripravili kolekciu výrobkov zo špičkových materiálov za veľmi priaznivé ceny. Prehliadnite si novinky pre rok 2015 v podobe dvoch nových radov outdoorového vybavenia.

  • spacie vaky PRIMA CLASSIC vyrobené v Českej republike
  • spacie vaky, stany a doplnky PRIMA BASIC

PRIMA CLASSIC

  • vyrobené v Českej republike
  • izolačné materiály vyrobené v USA a v Nemecku

Ak hľadáte špičkovú kvalitu a záruku doživotného servisu, potom zvloľte spacie vaky rady CLASSIC, ktoré vyrábame v Českej republike. PRIMA OUTDOOR, s. r. o. Vám na spacom vaku rady CLASSIC kedykoľvek opraví čokoľvek zdarma, alebo len za režijné náklady. Rada spacích vakov CLASSIC používa materiály CLIMASHIELD, ktoré majú až o 70% viac „loftu" než konkurenčná izolácia. Patentovaná technológia povrchu vlákna zaručuje zachovávanie excelentných vlastností i keď je vlákno vlhké.

Tradične vyrábané spacie vaky Bike XP, Tulák XP, Trek XP, Bivak XP a Extrem XP sú určené do náročných podmienok a to predovšetkým vďaka použitej izolácii CLIMASHIELD XP/APEX. Jedná sa o najefektívnejší tepelne-izolačný materiál na súčasnom svetovom trhu. Jeho extrémne robustná trojrozmerná štruktrúra (rovnaká ako u peria) je tvorená tepelne spájanými prekríženými vláknami s dutinou trojuhoľníkového prierezu. Priemer vlákien je práve uprostred medzi klasickými dutými vláknami a mikorvláknami. Izolačné vlastnosti sa najviac zo všetkých syntetických izolácií približujú periu, s ktorým výkonom je plne porovnateľný, ale naviac zlučuje všetky výhody doposiaľ vyvinutých vlákien, dutých vlákien a mikrovlákien.

Novinkou pre tento rok sú spacie vaky Cyklo, Sport a Horal s použitým materiálom CLIMASHIELD HL GREEN, ktorý je vyrobený zo 100% vlákien z recyklovaného polyesteru.

Výroba je maximálne ekologická, ohľaduplná a priateľská k životnému prostrediu. Izolácia ponúka všetky výhody izolácie CLIMASHIELD XP/APEX.

U ďalších dvoch noviniek - spacích vakov Mikro a Vandr - sme použili neuveriteľne makké, ľahké, priedušné a vodoodpudivé materiály PrimaLoft. Ponúkajú vynikajúci výkon i za extrémnych podmienok. PrimaLoft je vyrobený z patentovaných ultrajemných mikrovlákien s vynikajúcimi izolačnými vlastnosťami. Mikrovlákna PrimaLoft sú výborne stlačiteľné a dobre fungujú i za mokra.

PRIMA BASIC

Ak hľadáte cenovo dostupnejšie spacie vaky a stany, zvoľte radu BASIC, ktorá plne uspokojí nároky všetkých, ktorý trávia voľný čas v prírode.

Stany

Stany PRIMA BASIC bez problémov odolajú mrazom, pretože majú podlážky zo 100% polyesteru s hodnotou 7000 mm vodného stĺpca. Dvojplášťová konštrukcia stanov zaistí pohodlný pobyt v suchu i pri dlhotrvajúcom nepriaznivom počasí. Nepriepustnosť ševov je dokonale zabezpečená prelepením pásky a špeciálnym riešením všívania kotviacich prvkov. Účinnú ventiláciu zabezpečujú vetracie okienka. Viac informácií sa dozviete v katalógu.

Spacie vaky

Spacie vaky PRIMA BASIC sú vhodné nielen k turistike a táboreniu od jari do jesene, ale taktiež pre rybárov alebo chatárov. Majú celkový tvar, rozmery i všetky detaily premyslené tak, aby čo najlepšie vyhovovali predpokladanému sposobu použitia. Zipsy sú obojsmerné, všetky modely umožňujú zopnutie dvoch spacích vakov spolu. Použité izolačné materiály Hollow Fiber a Thermoguard Basic vás spoľahlivo zahrejú v každej situácii. Viac informácií si nájdete v katalógu.